Çatı Sistemleri

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, mühendislik değerleri ve yenilikçilik ilkesiyle var olan İZOSER, 90’lı yıllarda kiremit çatı uygulamalarında sistem çözümlerinin gelişmesiyle beraber, bu alanda da sektördeki yerini almış ve prestij projelere imza atmıştır.

Kiremit çatı uygulamalarımızda, konusunda dünya lideri olan BRAAS ÇATI SİSTEMLERİ, çözüm ortağımız olarak yer almaktadır. Birçok farklı renk, model, yüzey ve dokulara sahip oluşuyla her türlü mimari ihtiyaca cevap verebilmesi; birbiriyle tam uyumlu zengin aksesuar seçenekleriyle özellikle detayların mühendislik alanında çözümlenmesini sağlaması; insan hayatının değerini vurgulayarak çatılarda iş güvenliği çözümlerini bünyesinde barındırması; güneş enerji sistemleri ve yağmur indirme sistemleri ile çatıların bir bütün olarak çözümlenmesi, İZOSER’ in mükemmelliyetçi iş yaklaşımına paralel doğrultuda, çözüm ortağı olmasındaki en önemli etken olmuştur. Ana uygulayıcı bayii olarak faaliyetini sürdüren İZOSER, çelik ve nitelikli ahşap konstrüksiyon altyapı hizmetini konusunda uzman montaj ekipleri ile sağlayarak, zamanında teslim etmiş olduğu projelerle öncülüğünü kanıtlamıştır.

Çatılarda, ülkemizde daha önceki yıllarda Avrupa ülkelerinin çok altında oranda eğimlerin sözkonusu olması nedeniyle mimari dizaynlarda pek kendine yer bulamayan “sıcak çatı” kavramı, özellikle son 10 yılda çatı eğimlerinde yapılan yasal düzenlemelerle yaygınlaşmış ve çatı altı yaşamını bir konfora dönüştüren doğal günışığının, mimarların dizaynlarında “çatı penceresi” adı altında yer bulmasını sağlamıştır. Her zaman yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden İZOSER, konusunda yine lider olan VELUX markası ile işbirliğine girerek, müşterilerinin konforunu her daim üst seviyede karşılamaya devam etmektedir.

Çatı pazarında alternatif kaplama malzemeleri, mimari dizayn bürolarının kendine özgü yaratıcılıklarını sergilemesine olanak sağlamaktadır. Bu konuda çeşitli yarı mamül metal levhalar (bakır, titanyum çinko) özgür ve modern tasarımlarla şekillendirilerek, hem çatılarda hemde cephelerde büyüleyici bir fark yaratabilmektedir. Özellikle çevre dostu bir ürün olan titanyum çinko, %95 oranındaki geri dönüştürülebilir özelliğiyle tercih edilmektedir. İZOSER, bu konuda da dünya lideri pozisyonunda yer alan RHEİNZİNK titanyum çinko ürünlerini müşterilerine sunmakta ve başarılı projelere imza atmaya devam etmektedir.

Uzun yılların sağladığı bilgi birikimi ve uzmanlığı, İZOSER’i çatı kaplamaları alanında da sektöründe ayrı bir yere koymaktadır. İZOSER, fonksiyonel, estetik, uzun ömürlü, problemsiz çatı uygulamaları ile yapılarınıza değer katmaktadır.