Grace Uygulamaları

Firmamız, sektöründeki öncü ve yenilikçi kimliği doğrultusunda, uzun ve yoğun denemeler sonucunda, dünyanın en büyük firmalarından biri olan A.B.D. menşeli, W.R. GRACE & CO. bünyesindeki GRACE CONSTRUCTION PRODUCTS ile çalışmaya başlamıştır.

GRACE® SBM (Special Building Materials), özellikle temel, toprak altında kalan betonarme perde ve teras yalıtımları için geliştirdiği yenilikçi ürün grupları ile öne çıkmaktadır. GRACE® SBM ürün grupları içerisinde, yapı özellikleri, zemin karakteristiği, su basıncı gibi etkenlere göre farklı sistem önerileri sunulabilmektedir.

Temel ve perde yalıtımları için geliştirilmiş olan PREPRUFE® membran sistemi, beton ile yaptığı kimyasal reaksiyon sonucunda betona her noktadan çok iyi yapışarak mükemmel bir sızdırmazlık sağlamakta HDPE (High-Density Polyethylene) yapısı sayesinde çok agresif kimyasallara bile dayanabilmektedir. Özellikle kazıklı temel, tek taraflı kalıp ile dökülen betonarme perde, diyafram perde yüzeyi gibi spesifik inşaatlarda çok üstün koruma sağlar.

Köprü,viyadük, bina terasları gibi döşemelerde SERVIDEK® bitüm-kauçuk likit membran sistemi, tüm mevsim şartlarında uygulanabilir ve devamlı jel kıvamı sayesinde üstün bir sızdırmazlık sağlar.

Çatı teraslar, yeşil çatılar gibi alanlarda SILCOR® poliürea likit membran sistemi, hızlı imalat, çok hızlı kürlenme ve servise açabilme, çok yüksek elastikiyet ve yapışma özellikleri sayesinde, özellikle çabuk bitirilip hizmete açılması gereken projelerde ve renovasyon projelerinde üstün bir yalıtım sağlar.

İZOSER A.Ş., GRACE® SBM ürünlerinin lisanslı uygulayıcısıdır ve eğitimli uzman kadrosu ile agresif su basıncı altındaki bir çok referans projeyi teslim etmiştir.