Hakkımızda
1965 yılından bu yana yalıtım sektörünün vazgeçilmez ismi İZOSER, katettiği uzun yılların verdiği birikim ve tecrübesi ile başladığı yola hızla devam ediyor.

1965 yılında İZOSER Kollektif şirketi ünvanı ile sektöre giriş yapan firmamız o günden bu yana hep başarılı işlere imza atmış ve teslim ettiği her işi gururla referanslarına ekleme olanağı bulmuştur.Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş ve her zaman dönemin en ileri teknikleri ve teknolojisi ile çalışmıştır. 1965-1982 yılları arasında yalnız yurtiçinde faaliyet gösterirken, 1982 yılından itibaren yurtdışı projelerde de görev alarak çok uluslu çalışan İZOSER, titiz ve mükemmeliyetçi iş yaklaşımını yurtdışında da gözler önüne serme fırsatı bulmuştur.

İZOSER Rusya Federasyonu ve Azerbaycan Cumhuriyeti’nde kurmuş olduğu şirketler ile diğer ülkelerde de Türkiye merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.İZOSER yurtiçinde su yalıtımı, cephe mantolama ve çatı kaplamaları, yurtdışında ise bu çalışma alanlarına ilave olarak elektromekanik uygulamaları dışında kalan tüm inşai uygulamalarında Türkiye ve Dünya’nın pek çok bölgesinde tercih edilen bir kurum olmanın haklı gururuyla geleceğe bakmaktadır.