Yurtdışı
İZOSER yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmayan çalışma alanını her geçen gün genişletmektedir. Dünyanın pek çok ülkesinde ve pek çok farklı iklim ortamında yapılan çalışmalar İZOSER’e ve dolayısı ile sektöre çok şey katmıştır.

Öyleki yurtdışı çalışmalarında farklı ülkelerin farklı iş disiplinlerine uyum sağlamak, büyük hacimli ve iddialı projelerin zamanında teslim edilmesi, yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da İZOSER’in tercih edilen ve aranılan bir firma olmasını sağlamıştır.

Tüm bu koşulların getirisi olan iş disiplini, uygulamada ki mükemmeliyetçi yaklaşım ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri, İZOSER’in her geçen gün daha fazla gelişmesine ve diğer sektör firmaları adına yenilikçi ve hatta radikal alternatifler üretmesine olanak sağlamıştır.

İZOSER’in güvenilir ortaklığı; hizmet verdiği grupların yönlendirmesi ile yurtdışı çalışmalarda uygulama alanlarını çeşitlendirmesine yol açmış ve kimi projelerde betonarme uygulamaları, birçok projede ince işler, kimyasal zemin kaplamaları ve mermer, granit uygulamaları başarı ile tamamlanmıştır.